Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Natthamn" och "Björkskär", signerade och numrerade, färglitografier, vardera ca 25x32 cm

Blekta

314633

2015-06-04