Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserad, fasettslipat glas, ca 61x50 cm

Ytskador

314636

2015-06-04