Textil 18/1900-tal

Textil 18/1900-tal
Textil 18/1900-tal
Textil 18/1900-tal
Textil 18/1900-tal
Textil 18/1900-tal
Textil 18/1900-tal
Textil 18/1900-tal
Textil 18/1900-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TEXTIL, 18/1900-tal, Kina, broderi, mönster av bl a skrivtecken och fladdermöss, delvis metallöverdragen tråd, höjd inklusive fransar ca 90x450 cm

Smärre slitage, partiellt enstaka släppt söm

314661

2015-06-07