Textil 18/1900-tal
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TEXTIL, 18/1900-tal, Kina, broderi, mönster av bl a skrivtecken och fladdermöss, delvis metallöverdragen tråd, höjd inklusive fransar ca 90x450 cm
Smärre slitage, partiellt enstaka släppt söm
314661
2015-06-07