Soffbord, tillskrivet Carl Axel Acking
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL AXEL ACKING, tillskrivet, soffbord, 1900-tal, tillverkat av Torsten Schollin, fanérad dekor av romber, brännmärkt T.S-n (Torsten Schollin), höjd 57, 77x77 cm
Skador: Skador och slitage
314697
2015-06-04