Soffbord, tillskrivet Carl Axel Acking

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL AXEL ACKING, tillskrivet, soffbord, 1900-tal, tillverkat av Torsten Schollin, fanérad dekor av romber, brännmärkt T.S-n (Torsten Schollin), höjd 57, 77x77 cm
Skador: Skador och slitage

314697

2015-06-04