Paul Preissler akvarell

Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PAUL PREISSLER (Tyskland, 18/1900-tal): "Söbrigen", monogramsignerad P. Pr, akvarell, 22,5x34,5 cm

314714

2015-06-04