Philip von Schantz

Philip von Schantz
Philip von Schantz

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Vit Drottning", signerad och daterad -81, färglitografi, 95/190, ca 69x52cm

314731

2015-06-04