Paul Preissler akvarell

Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL PREISSLER (Tyskland, 18/1900-tal), Vy över bro och by, akvarell, ca 37x30 cm

Med dedikation a tergo

314746

2015-06-04