Siri Meyer, teckningar, 2 st

Siri Meyer, teckningar, 2 st
Siri Meyer, teckningar, 2 st
Siri Meyer, teckningar, 2 st
Siri Meyer, teckningar, 2 st

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIRI MEYER (1898-1985): teckningar, 2 st, tusch, i passepartout, 21x12,5 resp. 24x10 cm, oramade, den ena signerad och daterad Siri Meyer -27
Proveniens: Konstnärens familj
(2)

314756

2015-06-04