Byrå, rokoko

Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko
Byrå, rokoko

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, stockholmsarbete, rokoko, bl a fanérad i alm, förgyllda beslag, snäpplås, höjd ca 82, 115x60 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen I Göteborg, fanérskador, fanérbortfall, sprickor

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Fanérskador, fanérbortfall, sprickor

314765

2015-06-10