Byrå, rokoko
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, stockholmsarbete, rokoko, bl a fanérad i alm, förgyllda beslag, snäpplås, höjd ca 82, 115x60 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen I Göteborg, fanérskador, fanérbortfall, sprickor
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Fanérskador, fanérbortfall, sprickor
314765
2015-06-10