Paul Preissler akvarell

Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL PREISSLER (Tyskland, 18/1900-tal): blomsterstilleben, signerad P. Preissler., akvarell, ca 48x39 cm

314767

2015-06-04