Siri Meyer, teckning och akvarell, 2 st
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SIRI MEYER (1898-1985): teckningar, 2 st, blyerts och akvarell på papper, i passepartout, 15x10 resp. 16x12 cm, oramade, den ena signerad och daterad Siri Meyer Paris -23, samt skisser i blyerts på papper, 11 st
Proveniens: Konstnärens familj
(13)
Kuntoraportti
314768
Päivämäärä:
2015-06-04