Bonbonjär silver

Bonbonjär silver
Bonbonjär silver
Bonbonjär silver
Bonbonjär silver
Bonbonjär silver
Bonbonjär silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONBONJÄR, silver, otydliga mästarstämplar, Göteborg, 1927, empirestil, invändigt förgylld, locket krönt av pinjekotte, höjd ca 18, vikt ca 351 g

314770

2015-06-04