Eduard Krause-Wichmann oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDUARD KRAUSE-WICHMANN (Tyskland, 1864-?): Fasad i ljus, signerad Ed. Krause- Wichmann, olja på pannå, ca 60x40 cm

314784

2015-06-04