Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDUARD KRAUSE-WICHMANN (Tyskland, 1864-?): Blomsterstilleben, signerad Ed. Krause- Wichmann, olja på pannå, ca 50x40 cm
Märken efter ram, mindre hål i övre kant från häftstift
314787
2015-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här