Tomas Almberg, Andakt

Tomas Almberg, Andakt
Tomas Almberg, Andakt
Tomas Almberg, Andakt
Tomas Almberg, Andakt
Tomas Almberg, Andakt
Tomas Almberg, Andakt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TOMAS ALMBERG (född 1936) Tuvstarr, Signerad och numrerad T. Almberg I/I samt I/X. Patinerad brons, höjd inklusive sockel 73 cm

314794

2015-06-05