Paul Preissler akvarell

Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell
Paul Preissler akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL PREISSLER (Tyskland, 18/1900-tal), Höstljus, signerad och daterad P. Preissler. 23., akvarell, ca 43x57 cm

314796

2015-06-04