Bordsur 4 st

Bordsur 4 st
Bordsur 4 st
Bordsur 4 st
Bordsur 4 st

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSUR, 4 st, 1900-talets första hälft, delvis med väckarfunktion, fodral i trä samt metall, höjd 7-12 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och skador

314802

2015-06-05