Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSUR, 4 st, 1900-talets första hälft, delvis med väckarfunktion, fodral i trä samt metall, höjd 7-12 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och skador
314802
2015-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner