Michael Qvarsebo oljemålning

Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning
Michael Qvarsebo oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Kamoflerad katt", signerad och daterad M Qvarsebo 1999, olja på pannå, ca 38 x 46 cm

314804

2015-06-05