Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, fodral fanerat i rot, med intarsia, höjd 214 cm, pendel och 2 lod finns, ett av loden i sten, text bakom urverk
renoverat och kompleterat
314809
2015-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här