Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRÄSNITT, 3 st, Japan, 1800-tal, stridsscener, 25x18 cm
Marginaler med skador, hål
314858
2015-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här