Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALMANACKOR, ca 60 st., mest 1800-tal, flertalet i samtida band, flera illustrerade, både svenska, tyska och franska.
Blandat skick, skador och vissa defekter, fläckar.
314861
2015-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här