Boksnurra 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, England, fanérad i mahogny, höjd ca

Smärre ytskador

314884

2015-06-05