David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): Landskap med figur, signerad D Wallin, olja på pannå, ca 49 x 64 cm

314903

2015-06-05