Axel A Kulle oljemålning

Axel A Kulle oljemålning
Axel A Kulle oljemålning
Axel A Kulle oljemålning
Axel A Kulle oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

AXEL A KULLE (1891-1964): "Trädgårdsarbete på Skånegård", signerad och daterad A A Kulle 1931, olja på pannå, ca 40 x 49 cm

314907

2015-06-05