Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
AXEL A KULLE (1891-1964): "Trädgårdsarbete på Skånegård", signerad och daterad A A Kulle 1931, olja på pannå, ca 40 x 49 cm
314907
2015-06-05