Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) Birger Jarls Torg resp interiör, signerade Harald Sallberg, 1933 resp 1936, etsningar, 24,5 x 23,5 resp 24,5 x 17 cm
314908
2015-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här