Harald Sallberg etsningar
Valmis
2015-06-05
314908
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) Birger Jarls Torg resp interiör, signerade Harald Sallberg, 1933 resp 1936, etsningar, 24,5 x 23,5 resp 24,5 x 17 cm