Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Gårdsmotiv med figur, signerad Julia Strömberg, otydligt daterad, olja på duk, ca 27 x 32 cm
Färgbortfall
314917
2015-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här