Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Gårdsmotiv med figur, signerad Julia Strömberg, otydligt daterad, olja på duk, ca 27 x 32 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
314917
2015-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner