Julia Strömberg ojemålning

Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning
Julia Strömberg ojemålning

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Gårdsmotiv med figur, signerad Julia Strömberg, otydligt daterad, olja på duk, ca 27 x 32 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall

314917

2015-06-05