Skåp i nyrenässansstil

Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil
Skåp i nyrenässansstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD MED SKÅPUPPSATS, nyrenässansstil, 1800-talets slut, skulpterad ek, 2 delat, höjd 180, 108x59 cm, nyckel finns

Skador

314950

2015-06-05