Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD MED SKÅPUPPSATS, nyrenässansstil, 1800-talets slut, skulpterad ek, 2 delat, höjd 180, 108x59 cm, nyckel finns
Skador
314950
2015-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här