Chiffonjé

Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé
Chiffonjé

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, höjd ca 132, 45x114 cm

Kuntoraportti

Omfattande skador, fanérsläpp

314957

Päivämäärä:

2015-06-05