Chiffonjé
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, höjd ca 132, 45x114 cm
Kuntoraportti
Omfattande skador, fanérsläpp
314957
Päivämäärä:
2015-06-05