Paul Ströyer Napoleon

Paul Ströyer Napoleon
Paul Ströyer Napoleon
Paul Ströyer Napoleon
Paul Ströyer Napoleon

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL STRÖYER (1923-1996): "Napoleon", signerad Ströyer, daterad 1979, olja på duk, 34x29 cm

314960

2015-06-05