Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL STRÖYER (1923-1996): "Napoleon", signerad Ströyer, daterad 1979, olja på duk, 34x29 cm
314960
2015-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här