Byrå i rokoko

Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanérad i flera olika träslag, förgyllda bronsbeslag, höjd ca 77 110x57 cm

Omfattande skador, lagningar, torrsprickor

314961

2015-06-05