Byrå i rokoko
Valmis
2015-06-05
314961
| Korkein tarjous | 9 400 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
BYRÅ, rokoko, fanérad i flera olika träslag, förgyllda bronsbeslag, höjd ca 77 110x57 cm
Omfattande skador, lagningar, torrsprickor