Byrå i rokoko
Closed
2015-06-05
314961
| Sold for | 9 400 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
BYRÅ, rokoko, fanérad i flera olika träslag, förgyllda bronsbeslag, höjd ca 77 110x57 cm
Omfattande skador, lagningar, torrsprickor