Albert Engström

Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström
Albert Engström

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940): (4) Xylografen samt Skepparn på "Primus" Gotska Sandön, 3 signerade Albert Engström, numrerade 100 ex, ca 46x36, 31x25, 17x24, 40x27 cm

1 med fläckar

314999

2015-06-05