Lampbord 1900-tal

Lampbord 1900-tal
Lampbord 1900-tal
Lampbord 1900-tal
Lampbord 1900-tal
Lampbord 1900-tal
Lampbord 1900-tal
Lampbord 1900-tal
Lampbord 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAMPBORD, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, intarsia, ornament och dekorlister i brons, ben med kannelyrer, diameter ca 56, höjd ca 72 cm

Slitage, lagningar

315001

2015-06-05