Ernst NEIZVESTNY

Ernst NEIZVESTNY
Ernst NEIZVESTNY

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST NEIZVESTNY (Ryssland, nu bosatt i USA, född 1925): Figurscen, signerad, 2/50, etsning, 16,5x13 cm

315004

2015-06-05