Med Harald Lindberg litografi
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD LINDBERG. JONSON, ERIK. Leva i skärgård. 1954. 1 signerad originalfärglitografi Harald Lindberg.
Blått skinnband (F. Beck & Son.) Dedikation av författaren på titelbladet.
Bibliofilupplaga tryckt i 300 nr. ex., detta nr 112.
Något nött band.
315024
2015-06-06