Med Harald Lindberg litografi

Med Harald Lindberg litografi
Med Harald Lindberg litografi
Med Harald Lindberg litografi
Med Harald Lindberg litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD LINDBERG. JONSON, ERIK. Leva i skärgård. 1954. 1 signerad originalfärglitografi Harald Lindberg.
Blått skinnband (F. Beck & Son.) Dedikation av författaren på titelbladet.
Bibliofilupplaga tryckt i 300 nr. ex., detta nr 112.

Något nött band.

315024

2015-06-06