Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999), "Svarta gavlar", signerad O Nyman, daterad 1985, tempera på pannå, 46x32
Fläckar
315037
2015-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här