Olle Nyman

Olle Nyman
Olle Nyman
Olle Nyman
Olle Nyman

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999), "Svarta gavlar", signerad O Nyman, daterad 1985, tempera på pannå, 46x32

Fläckar

315037

2015-06-06