Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström 134/333, färglitografi, ca 95x62 cm,
PROVENIENS: Gåva till släkten från konstnären, i arv till nuvarande ägare.
315040
2015-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här