Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström 134/333, färglitografi, ca 95x62 cm,
PROVENIENS: Gåva till släkten från konstnären, i arv till nuvarande ägare.

315040

2015-06-06