Eric Grate terracotta

Eric Grate terracotta
Eric Grate terracotta
Eric Grate terracotta
Eric Grate terracotta
Eric Grate terracotta
Eric Grate terracotta

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Erotisk komposition, osignerad, terracotta, höjd 15 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

315047

2015-06-14