Eric Grate byst i sten

Eric Grate byst i sten
Eric Grate byst i sten
Eric Grate byst i sten
Eric Grate byst i sten
Eric Grate byst i sten
Eric Grate byst i sten

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983), tillskriven: Byst, osignerad, granit, höjd 28 cm
Proveniens: Skulptören Eric Grate (1896-1983)

Armen med lagas spricka

315052

2015-06-14