Skedar och dosa i emalj
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKEDAR, 6 st, förgyllt sterlingsilver, DOSA, silver, emaljarbete, invändigt förgylld, svenska importstämplar, dosans diameter 6, höjd 2 cm, totalvikt ca 155 g
Dosan med flera yt och slagskador
315064
2015-06-05