Skedar och dosa i emalj

Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj
Skedar och dosa i emalj

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKEDAR, 6 st, förgyllt sterlingsilver, DOSA, silver, emaljarbete, invändigt förgylld, svenska importstämplar, dosans diameter 6, höjd 2 cm, totalvikt ca 155 g

Dosan med flera yt och slagskador

315064

2015-06-05