Azita Shahnavaz oljemålning

Azita Shahnavaz oljemålning
Azita Shahnavaz oljemålning
Azita Shahnavaz oljemålning
Azita Shahnavaz oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

AZITA SHAHNAVAZ (född 1944): Leoparder, signerad och daterad A.D 2014, olja på duk, ca 70 x 50 cm

Oramad

315070

2015-06-06