Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND (1932-1998): (2) Figurkompositioner, signerade och daterade EH-91, färglitografier, bladmått ca 31x23 cm vardera, oramade
315073
2015-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här