Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, sannolikt England, mahognyfaner, ben med kanneleringar, utfällbar skiva, höjd ca 71, 91x45+45 cm

Slitage

315077

2015-06-06