Spegellampett nyrokoko
2015-06-06
315081
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, ljusarm för 2 ljus, behängd med prismor, ca 51x68 cm
Bruksslitage