Carl Otto Hultén CF Reuterswärd
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
CARL OTTO HULTÉN (född 1916): "De sex elementen" (häfte med en svit orginallitografier, häftet signerad och numrerad 113/200, 17,5x90 cm samt CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934), Komposition, signerad Calle Reuterswärd, tusch, 6x4 cm, med dedikation
315085
2015-06-06