Certina Blue Ribbon armbandsur i 14 k
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CERTINA, 14 k guld, herrarmbandsur, 1960-tal, Blue Ribbon, automatiskt urverk, plexiglas, länk i stål/gulddoublé, cal: 25-651, boett nr: 5809126, 494629, diameter 33 mm
Tavla med skada, slitage
315086
2015-06-07