Certina Blue Ribbon armbandsur i 14 k

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, 14 k guld, herrarmbandsur, 1960-tal, Blue Ribbon, automatiskt urverk, plexiglas, länk i stål/gulddoublé, cal: 25-651, boett nr: 5809126, 494629, diameter 33 mm

Tavla med skada, slitage

315086

2015-06-07