Bertil Vallien båt

Bertil Vallien båt
Bertil Vallien båt
Bertil Vallien båt
Bertil Vallien båt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Crystal Fantasy", Kosta 1980-tal, gjuten, i form av båt, osignerad, på träsockel, längd 39 cm

315093

2015-06-06