Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, HC, färglitografi, bladmått ca 118x79, oramad

315104

2015-06-06